Vysoké dávky vitamínu C

Mnoho lékařů se stále posmívá myšlence, že vitamíny a minerály by mohly být efektivní v léčbě nemocí, přičemž citují studie dokazující, že vitamíny jsou neúčinné. Ve většině studií zabývajících se vitamíny však bylo použito skutečně nízkých dávek vitamínů, nebo byly použity syntetické formy, které znegovaly jakékoliv pozitivní výsledky. Legitimní klinické studie dokázaly, že vysoké dávky vitamínu C, tím je myšleno 1000krát vyšší než je doporučená denní dávka (v USA), léčí spoustu různých nemocí.

Dr. Albert Szent-Gyorgyi poprvé izoloval kyselinu askorbovou (vitamin C) na konci 19. století a lékaři si téměř okamžitě uvědomili, že vysoké dávky vitamínu C jsou účinné v léčbě velkého množství nemocí. V roce 1935 publikoval Dr. Jungeblut, tehdejší profesor bakteriologie na Columbijské Univerzitě, účinnost vitamínu C v prevenci a léčbě dětské obrny a záškrtu. Později také zjistil, že vitamín C je navíc účinný v boji proti tetanu. Dr. Frederick Klenner, specialista na plícní onemocnění, ve čtyřicátých letech 20. století úspěšně vyléčil 41 případů virového zápalu plic aplikováním vysokých dávek vitamínu C. Svoje závěry Dr. Klenner publikoval v roce 1948 v únorovém čísle Journal of Southern Medicine and Surgery (Magazín jižní medicíny a chirurgie). Nakonec uveřejnil 28 článků v různých vědeckých publikacích. Dále bylo zjištěno, že vitamín C je účinný v léčbě ledvinových kamenů, kardiovaskulární nemoci, žloutenky, AIDS a dokonce i rakoviny. Podávání desítek tisíc miligramů vitamínu C denně vede k přerušení schopnosti těchto nemocí dále se rozvíjet.

Ačkoliv je tělo schopné vstřebat pouze určité množství vitamínu C pokud je brán orálně. Přísun vysokých dávek vitamínu C dodávány postupně je skvělým způsobem, jak si udržet zdraví a předejít nemocím. Co se týče boje proti vážným nemocím, nejúčinnější metodou je podávání vitamínu C intravenózně. Tělo touto cestou dokáže vstřebat velmi vysoké dávky vitamínu C. Nitrožilní podávání vitamínu C se proto ukázalo být velice účinným při léčbě rakoviny, třebaže to většina onkologů odmítá. Druhou novou možností je lipozomální forma vitamínu C, která má vstřebatelnost až 90%:

Lipozomální vitamín C Senza Medical je vysoce účinný koncentrát, který je možné považovat za megadávky vitamínu C. Jedna kávová lžička přípravku odpovídá 22 vymačkaným pomerančům. Proto je Senza Medical Lipozomální Vitamín C skvělá volba v boji s nemocí.

Senza Vitamin C kolagen prospěšné pro zdraví